Registrujte se

Nastoupit výuku lze záhy po vyplnění internetové přihlášky.

Co je potřeba k registraci do naší autoškoly

1) Získat přihlášku do autoškoly, vyplnit a nechat ověřit praktickým lékařem
Přihlášku lze obdržet stažením níže, případně v naší olomoucké učebně na adrese uvedené v kontaktech. Vyplněnou a lékařem ověřenou přihlášku přinesete na zahájení.
2) Získat posudek o zdravotní způsobilosti a nechat potvrdit lékařem
Posudek o zdravotní způsobilosti sice potřebujete až v závěru kurzu. Je ale výhodné si nechat potvrdit posudek současně s přihláškou do autoškoly - stačí pak jedna návštěva lékaře. Formulář získáte stejně jako přihlášku stažením či návštěvou u nás.
Dále si v průběhu kurzu opatřete své průkazové foto, pokud žádné nemáte k dispozici. Budete jej potřebovat v závěru autoškoly.

Ke stažení

Stáhněte si Žádost o řidičské oprávnění a Posudek o zdravotní způsobilosti buďto ve formátu .doc nebo .pdf.

Přihlášku, která je rozdělená na dva samostatné soubory (přední a zadní stranu) tiskněte na jeden papír. Vytiskněte přední stranu, papír otočte, znovu vložte do tiskárny a vytiskněte zadní stranu.

Co dál?

Zvolte si termín (pokud je na výběr více termínů), kdy chcete nastoupit do kurzu. Vyplňte níže uvedenou přihlášku. Nezapomeňte uvést kontaktní údaje. Následně budete kontaktováni, kdy se dostavit na zahájení výuky. To je vše. KDYBYCHOM SE VÁM NEOZVALI DO TŘÍ DNŮ, KONTAKTUJTE NÁS, PROSÍM, NA E-MAILU z.mazal@volny.cz. VELMI VÁM DĚKUJEME.

TERMÍN ZAHÁJENÍ: 16.5.2019

!!! JEN U NÁS ŘIDIČÁK V NOVÉM RAPIDU SPACEBACK !!!

!!! A K C E SLEVA !!! STUDENTI A ŽENY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ CENA 9500,-Kč VČETNĚ KNIHY + CD ZDARMA

Přihláška

  • V naší autoškole získáte zdarma výukové CD "Autoškola? Pohodlně!", na kterém najdete vše co potřebujete k výuce teorie v autoškole.
  • V naší autoškole dále získáte zdarma výukový program, podle kterého se konají závěrečné testy!
  • Na Magistrátu Olomouce budete u počítače skládat zkoušku ve zcela totožném programu!


Vyplňte, prosím, všechna pole označená hvězdičkou. Děkujeme. POKUD SE VÁM DO TŘÍ DNŮ NÁHODOU NEOZVEME, KONTAKTUJTE NÁS, PROSÍM, NA E-MAILU z.mazal@volny.cz. DĚKUJEME.